Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 strah ili navala adrenalina pri brzini...

Go down 
+3
Dichy
Ara
yoyo
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypet lis 19, 2007 5:28 pm

Puno ljudi me pitalo jel me strah kada konj pojuri u full galopu..Mene osobno nije,prije nego sjednem na konja u padoku je to navala velike količine adrenalina,ja to ne smatram strahom,nego više uzbuđenošču.Čim sjednem na konja gotovo je sa svim i adrenalinom i uzbuđenošču,koncentracija je na vrhuncu i to je ono najbitnije !! :jiha:
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysub lis 20, 2007 2:54 pm

ja obožavam brz galop, to mi je ono gušterski... ali u zadnje vrijeme se nisam uopće izguštala :( strah ili navala adrenalina pri brzini... 954678 strah ili navala adrenalina pri brzini... 954678 :( !! ali i kenter je meni presuper... opuštajući... ajme ja bi voljela sjest na galopera, možda bi letila ali no problem... digla bi se i nastavila i sve 5... mogu mislit kakav je to gušt letit na jednom takvom engelzu Jojo!!
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysub lis 20, 2007 4:17 pm

da...
a kako vam može biti tako udobno u takvom sedlu pri takvoj brzini? ja mislim da bi me to bilo više strha nego išta drugo.. onako skluščan i to..
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyned lis 21, 2007 7:46 pm

Ne mora to sedlo biti ugodno,jer se na njemu ni ne sjedi !
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyned lis 21, 2007 7:58 pm

znam da se ne sjedi.. ali pri onakvoj brzini kako ti može biti udobno onako stajti na uzengijama? jel te to iscrpi?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyned lis 21, 2007 8:07 pm

A čuj to jako kratko traje i da jako je iscrpljujuće !
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 4:25 pm

imaš koju sliku di si ti u toj pozi??
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:08 pm

moram potražiti cd,gdje imam to,potrudit ću se !
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:32 pm

Koja je najveca dopustena tezina za jockeya kod nas
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:43 pm

A isto je kod nas i vani,zavisi o teretu koji hendikeper zada na nekoj utrci,dvogodci nose od 49-na dalje,a stariji od 52-na dalje,klasne trke su od 54-na dalje !
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:44 pm

Koja je najveća brzina zabilježena do sada... mislim kojom brzinom je do sada trčao koji konj.. ako zna?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:46 pm

Zna se !! 80km/h
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypon lis 22, 2007 9:52 pm

wauuuu.....
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysri lis 31, 2007 3:15 pm

uf, rado bi probati jedan taj galop.
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysri lis 31, 2007 3:51 pm

Takav budeš jako teško probala,to je rekord i u trajanju je on par sekundi... ;)
[Vrh] Go down
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysri lis 31, 2007 3:53 pm

ma ne takav, opcenito.

rado bi doc na hip i rado bi probat jedan krug, to sam mislila.

ne ovak jurit, 80 km/h strah ili navala adrenalina pri brzini... 639999 strah ili navala adrenalina pri brzini... 639999
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysri lis 31, 2007 3:53 pm

Aha to ! Pa kaj te sprečava ??
[Vrh] Go down
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysri lis 31, 2007 4:45 pm

mislis da dodem na hip i pitam je l mogu probati?

to ne, nego kaj bi mogla tako dobit konja za probu?

ak bi, dodem prvom prilikom.
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyčet stu 01, 2007 7:33 pm

Da to nebi bilo moguće,eto prvom prilikom možeš probati arapa,naravno kad ga ujašim i stavim u galopski trening ! ;)
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyčet stu 01, 2007 8:44 pm

je li ti ikada pala uzengija pri takvoj brzini?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptyčet stu 01, 2007 8:47 pm

Je usred trke i ciljnog pravca,ne pitaj me kako sam ostala gore !! :scratch: ;)
[Vrh] Go down
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypet stu 02, 2007 11:29 am

yoyo je napisao/la:
Da to nebi bilo moguće,eto prvom prilikom možeš probati arapa,naravno kad ga ujašim i stavim u galopski trening ! ;)

:drunken: more! :cheers:
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypet stu 23, 2007 7:03 pm

yoyo je napisao/la:
Je usred trke i ciljnog pravca,ne pitaj me kako sam ostala gore !! :scratch: ;)

To se zove petlja
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptypet stu 23, 2007 9:40 pm

Uf,nije mi baš bilo svejedno,jedva sam kobilu zaustavila,zamisli jedna noga u uzengiji i to jakooo kratkoj...užas živi,morala sam kobilu skrenuti jer mislim da nebi ostala još dugo u sedlu ! strah ili navala adrenalina pri brzini... 35525
[Vrh] Go down
Tar Pit

Tar Pit


Broj postova : 26
Registration date : 09.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Emptysub stu 24, 2007 3:33 pm

strah ili navala adrenalina pri brzini... 40390378va5

u ciljnom pravcu bez uzengija.... ma svaka čast vama koji jašite trke... :bravo1:
[Vrh] Go down
Sponsored content





strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... Empty

[Vrh] Go down
 
strah ili navala adrenalina pri brzini...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» strah od pada na terenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konji u sportu :: Kasači i galoperi-
Forum(o)Bir: