Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)

Go down 
+4
Dichy
Tar Pit
Backy
yoyo
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptyčet pro 06, 2007 10:58 pm

Hej,pa hvala na objašnjenjima !! A Palacco,moja neprežaljena ljubav... :ljubav:
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptypet pro 07, 2007 3:33 pm

yoyo je napisao/la:
A Palacco,moja neprežaljena ljubav... :ljubav:

s pravom, stvarno je PREkrasan :ljubav: !! Znam da sam off al strašno me zanima... recimo da se prodaje kolika bi otprilike bila njegova cijena Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 801314 ??
[Vrh] Go down
ce_gile




Broj postova : 3
Age : 39
Location : Šabac
Registration date : 06.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptysub pro 08, 2007 12:17 pm

** Appalossa ** je napisao/la:
yoyo je napisao/la:
A Palacco,moja neprežaljena ljubav... :ljubav:

s pravom, stvarno je PREkrasan :ljubav: !! Znam da sam off al strašno me zanima... recimo da se prodaje kolika bi otprilike bila njegova cijena Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 801314 ??

Palacco je za otprilike 2000 eura prodat ove godine iz Sapca u Bosnu, tako da si eto propustila priliku :) Ali ko zna raspitaj se i kod novih vlasnika. Inace Palacco je po majci brat nesrecnog Piccolo Fiore-a.
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptysub pro 08, 2007 3:39 pm

Da,ja kad sam ga htijela kupiti bio je koliko se siječam 4000 eura.... Divno konjče,miran,dobar,trčao svaku trku i bio u plsamanu skoro svaku,bio bi i prvi da ga njegova8bivša)štalska frendica Zvrčka nije damski oprala !!! Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 599277 Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 599277
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptysub pro 08, 2007 11:20 pm

ce _ gile puno hvala na informacion... zbilja je prekrasan :ljubav: !!
[Vrh] Go down
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptyuto pro 18, 2007 2:31 pm

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Horse-race-on-snow-1

jurnjava po snjegu :woot:
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Emptyuto pro 18, 2007 7:06 pm

aha,u Švicarskoj ima takvih trka,u St.Moritzu !!!Mrak !!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)   Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Slike galopera(bivših,budučih i sadašnjih)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trening galopera
» Slike!
» Kako staviti slike
» Slike s treninga preponskog jahanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konji u sportu :: Kasači i galoperi-
Forum(o)Bir: