Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Odlazak na turnir

Go down 
+2
Dichy
babuchi-saba
6 posters
Autor/icaPoruka
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptypon lis 01, 2007 11:10 pm

Meni je par dana prije odlaska na turnir (bilo koji) najljepse, a skoro svima najgore..


1. Razmontiranje sedla, i temeljito ciscenje s sapunom i mazanje s kremom, razmontiravanje uzde i pranje, mazanje, onda martingal, stitnike operem u vodi i pustim da se suse.. to je oprema, a onda ono najsladje.. KONJ.

Najprije 2 sata cistim konjica sa svim mogucim cetkama, dok ne maknem svu prljavstinu i dok se sav ne sjaji. Naravno podrazumijeva se blještavo sjajan rep i griva.

Oribana kopita sa cetkom i vodom, susenje i mazanje kad su suha..


Opremu najcesce mazem dan prije turnira, a konja na dan prije nego se krene, da se ne zaprlja sav. Jedino ako se krece dan prije turnira na put, onda dan prije nego se krece, da bude donekle cist... Odlazak na turnir 688125 Odlazak na turnir 340232 Odlazak na turnir 384452

I na kraju, stavljanje transportnih stitnika, ulara i povodca za turnir, i onda ga tako ljepog, sjajnog blještavog, ukrcamo u prikolicu i krecemo.

Meni je to najdrazi dio, osim turnira naravno... Odlazak na turnir 384452
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptyuto lis 02, 2007 3:46 pm

hehe.. znam kada je Diči išla na endurance ja sam je mazila, glanca cijeli dan...l hehe.. iako ja nisma jahala... sve sam radila... Baš nekako uživaš u tome Odlazak na turnir 688125
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Broj postova : 16
Age : 29
Location : in heaven with horses
Registration date : 05.01.2008

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptysub sij 05, 2008 11:35 pm

babuchi-saba je napisao/la:
Meni je par dana prije odlaska na turnir (bilo koji) najljepse, a skoro svima najgore..


1. Razmontiranje sedla, i temeljito ciscenje s sapunom i mazanje s kremom, razmontiravanje uzde i pranje, mazanje, onda martingal, stitnike operem u vodi i pustim da se suse.. to je oprema, a onda ono najsladje.. KONJ.

Najprije 2 sata cistim konjica sa svim mogucim cetkama, dok ne maknem svu prljavstinu i dok se sav ne sjaji. Naravno podrazumijeva se blještavo sjajan rep i griva.

Oribana kopita sa cetkom i vodom, susenje i mazanje kad su suha..


Opremu najcesce mazem dan prije turnira, a konja na dan prije nego se krene, da se ne zaprlja sav. Jedino ako se krece dan prije turnira na put, onda dan prije nego se krece, da bude donekle cist... :D :) ;)

I na kraju, stavljanje transportnih stitnika, ulara i povodca za turnir, i onda ga tako ljepog, sjajnog blještavog, ukrcamo u prikolicu i krecemo.

Meni je to najdrazi dio, osim turnira naravno... ;)

koliko posla....ako uzivas nije ti tesko jelda?
[Vrh] Go down
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptyned sij 06, 2008 3:50 pm

Naravno da mi nije tesko.... Odlazak na turnir 688125
[Vrh] Go down
...Mia...

...Mia...


Broj postova : 32
Age : 29
Registration date : 07.01.2008

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptypon sij 07, 2008 10:03 pm

babuchi-saba je napisao/la:
Meni je par dana prije odlaska na turnir (bilo koji) najljepse, a skoro svima najgore..


1. Razmontiranje sedla, i temeljito ciscenje s sapunom i mazanje s kremom, razmontiravanje uzde i pranje, mazanje, onda martingal, stitnike operem u vodi i pustim da se suse.. to je oprema, a onda ono najsladje.. KONJ.

Najprije 2 sata cistim konjica sa svim mogucim cetkama, dok ne maknem svu prljavstinu i dok se sav ne sjaji. Naravno podrazumijeva se blještavo sjajan rep i griva.

Oribana kopita sa cetkom i vodom, susenje i mazanje kad su suha..


Opremu najcesce mazem dan prije turnira, a konja na dan prije nego se krene, da se ne zaprlja sav. Jedino ako se krece dan prije turnira na put, onda dan prije nego se krece, da bude donekle cist... :D :) ;)

I na kraju, stavljanje transportnih stitnika, ulara i povodca za turnir, i onda ga tako ljepog, sjajnog blještavog, ukrcamo u prikolicu i krecemo.

Meni je to najdrazi dio, osim turnira naravno... ;)

hmmmm....cini se ludo.....
[Vrh] Go down
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptyuto sij 08, 2008 8:32 pm

Zasto??
[Vrh] Go down
Haflinger

Haflinger


Broj postova : 143
Age : 31
Registration date : 05.01.2008

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptyuto sij 08, 2008 8:33 pm

mislila je ludo kao zabavno ludo, kužiš?!
[Vrh] Go down
http://haflinger92.blog.hr
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptyuto sij 08, 2008 8:36 pm

Odlazak na turnir 599277 Odlazak na turnir 599277 Odlazak na turnir 624979 Odlazak na turnir 430873
[Vrh] Go down
Lidyy

Lidyy


Broj postova : 32
Registration date : 06.01.2008

Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Emptysri sij 09, 2008 12:01 pm

ja makar se ne natječem, uvjek nađem nekog konja kojeg trebam spremit za turir.. turnirski oglav i podsedlicu odnesem na pranje doma, štitnike zribam da se sjaje, sedla isto tako namažem par dana prije, a kad dođem na ranč prije polaska na turnir, "izglancam" konja grivu upletem u bombice, rep u pletenicu da bude valovit...

itd........
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odlazak na turnir Empty
PostajNaslov: Re: Odlazak na turnir   Odlazak na turnir Empty

[Vrh] Go down
 
Odlazak na turnir
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: Turniri, natjecanja, utrke...-
Forum(o)Bir: