Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Čišćenje štale-dezinfekcija

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptysub stu 03, 2007 9:50 pm

kako bi po vama bilo najbolje dezinficirati štalu-kompletno, i svako koliko vremena bi to bilo najbolje činiti..
i naravno s kakvim sredstvima
[Vrh] Go down
Lotus




Broj postova : 71
Registration date : 26.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyned stu 04, 2007 5:48 pm

sweet :) je napisao/la:
kako bi po vama bilo najbolje dezinficirati štalu-kompletno, i svako koliko vremena bi to bilo najbolje činiti..
i naravno s kakvim sredstvima
pa ja štalu desinfekciram jedamput godišnje sa sredstvom koje mi je preporučijo vetrinar neznam točno ime
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyned stu 04, 2007 10:34 pm

i kako to radite.. ja to nikada ne radim...
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Lotus




Broj postova : 71
Registration date : 26.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyned stu 18, 2007 9:19 pm

Dichy je napisao/la:
i kako to radite.. ja to nikada ne radim...
znači očistiš štalu sa vodom i malo oribaš zatim sa nekom tekučinom pošpricaš po štali i zatim staviš piljevinu i šta pripada .
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptypon stu 19, 2007 6:34 pm

aha... samo tako.. ja sam samo nekoliko puta jako dobro iscetkala pod i zid, bez sredstava samo sa cetkom.. i to je to...
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
love my aron

love my aron


Broj postova : 122
Location : Rijeka - Kostrena
Registration date : 31.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyuto stu 20, 2007 4:36 pm

Nama je veterinar dao neko sredstvo za deznfekciju i čiščenje s kojom se štala pošprica ali se mora stavit nešto preko pojilice zobenice i jasli (ili gdje već ide sijeno) zato što nije dobro da to konj liže.Mi to radimo svaki mjesec.Neznam točno kak se zove. Čišćenje štale-dezinfekcija 646220 Čišćenje štale-dezinfekcija 646220
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptysri stu 21, 2007 10:10 am

Jednostavno,operemo sve jakim mlazom vode i nakon toga okrecimo :cheers:
[Vrh] Go down
love my aron

love my aron


Broj postova : 122
Location : Rijeka - Kostrena
Registration date : 31.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyčet sij 10, 2008 11:53 am

Pa i to je ok
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptyčet sij 10, 2008 12:19 pm

Ja par put godišnje,i konjima i kozama (i ako je netko bolestan) nakon pranja-četkanja štale pošpricam (ona leđna prskalica za trse) sa Virkon-S sredstvom za dezinfekciju od Krke, jedino isto izbjegnem same jasle, ili ih poslije još jednom isperem. Košta cca 20 kn za otopinu od 3-5 l u veterinarskoj, ubija raznorazne bakterije gljivice i viruse. Ostaviš da se dobro osuši i to je to!
[Vrh] Go down
love my aron

love my aron


Broj postova : 122
Location : Rijeka - Kostrena
Registration date : 31.10.2007

Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Emptypet sij 11, 2008 12:44 pm

Ja mislim da je to i ovo što mi koristimo.......... Čišćenje štale-dezinfekcija 42533 Čišćenje štale-dezinfekcija 42533 Čišćenje štale-dezinfekcija 86535 Čišćenje štale-dezinfekcija 86535
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čišćenje štale-dezinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje štale-dezinfekcija   Čišćenje štale-dezinfekcija Empty

[Vrh] Go down
 
Čišćenje štale-dezinfekcija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: Drzanje konja-
Forum(o)Bir: