Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Rott

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
horses012

horses012


Broj postova : 25
Registration date : 30.10.2007

Rott Empty
PostajNaslov: Rott   Rott Emptyčet stu 08, 2007 8:17 pm

Hej! ja sam Rott, krizanac rotvajlera. Imam skoro 3 godine i nemam svoj dom... Kad sam ostao sam na svijetu, dugo sam zivio ispred svoje stare kuce i dozivao svog gazdu, ali nitko me nije pustio unutra. Sada zivim u "noinoj Arci" s drugim napustenim pesekima, ali tuzan sam jer mi tako nedostaje prava, samo moja obitelj.

Jako sam privrzen i vjeran ljudima, nisam opasan i nikada ne bih nikome naudio, ali bih bio dobar cuvar. Cijepljen,ciiran i kastriran,samo cekam da moji noci ljudi dodu po mene i povedu me kuci. Silno bih volio docekati svoj treci rodendan u novom domu!

091 7624 635


jos dodatak:
svi psi iz noine arke ce biti uspavani ako im se ne nado udomitelji u roku od 1. mjeseca,zato vas molim ako znate bilo koga tko bi zelio psa ponudite im neke od ovih psa koje cu stavit tu na forum! bar da se nekoliko psa udome! unaprijed HVALA!

Rott Copyofp1120214cj5
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Rott Empty
PostajNaslov: Re: Rott   Rott Emptyčet pro 20, 2007 9:38 pm

novosti?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
atta

atta


Broj postova : 16
Age : 33
Location : Velika Gorica
Registration date : 12.12.2007

Rott Empty
PostajNaslov: Re: Rott   Rott Emptyuto sij 08, 2008 3:38 pm

Nema novosti, jos uvijek je u azilu u Klari. Samo da napomenem, Rott bi bio odlican pas za stan. Znam da je to malo cudno zbog njegove velicine, ali postoji par razloga za to. Kao prvo, on moze jaaaako visoko skocit, tako da bi stvarno trebala bit visoka ograda ako ga netko zeli drzat u dvoristu. Drugi problrm je da Rott ne voli macke. I kad vidi macku poludi!!! Inace u stanu je jako miran, ne radi nikakav kvar, jako je privrzen ljudima, zna sjest, dat sapu. Sve super.

Rott Rott2

Rott CopyofRott
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rott Empty
PostajNaslov: Re: Rott   Rott Empty

[Vrh] Go down
 
Rott
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi o ostalim kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: