Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Plivanje s konjima....

Go down 
+9
love my aron
call_me
Dichy
iva_ka
TiGor
Anne
kiara
palma
babuchi-saba
13 posters
Autor/icaPoruka
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 2:59 pm

Dali ste ikada imali priliku plivati s konjima?? I kakvi su dojmovi? :woot:

Ja jesam, pred dosta godina, kad sam bila pocela jahati na Ranchu Barba Tone, onda smo se bas u kupacem bez sedla ni nista, samo s ularom bacili na konja i u more. Koji guštttttt :yeess: :pih: :pihpaf:
Onako kada pocne pod tobom grabiti.. ma ke ljepo.. kao da si na delfinu! :jupi2: :belj1:

Ali im treba dosta da zaplivaju, jer ispituju tlo, dok nisu sigurni nece.. i naravno uvijek pokušavaju pit vodu! heh :smijeh:

Evo taj doživljaj plivanja sam imala prilike samo jednom doživjeti, a ovdje u mojem sadašnjem klubu, znamo ici dosta puta jahati do mora.. Ali vecinom idemo ili u proljeće ili jesen, tako da se nismo jos kupali, ali smo se setali po plicaku, konji su bili u moru do koljena! :kada:

Evo par slikica---- :ljubav:

Plivanje s konjima.... P6070152

Plivanje s konjima.... P6070153
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 5:10 pm

Ma kako je lijepo :sunny: ! Gdje ste to?
[Vrh] Go down
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 6:14 pm

To je u Prtlogu. A bili smo i u Rapcu, na prvoj plaži....
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 7:19 pm

Super ! Malo je bezveze što kod nas nemaš baš gdje po ljeti kad su svuda ljudi Plivanje s konjima.... 124914 , ili bar ja, nova ovdje, neznam za neko mjesto gdje možeš s konjima do mora- a bez turista ! :scratch:
[Vrh] Go down
kiara

kiara


Broj postova : 37
Age : 37
Registration date : 26.11.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 7:40 pm

Probaj raaaano ujutro kad izađe sunce...onda su plaže još puste...
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 7:57 pm

Baš bi moralo biti raaano, a i onda čisto sumnjam :suspect: ! I dok ja doklipsam do mora..nisam baš na 100m...
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 8:57 pm

Plivanje s konjima.... P7170010

Evo jedna sa kupanca,u Barilovicu na Korani
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 9:47 pm

Moramo ja i Mandula posjetiti Barilovac :lol!:
[Vrh] Go down
iva_ka




Broj postova : 6
Age : 45
Location : Barilovic
Registration date : 04.12.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 10:39 pm

da se podruzi s Fricom :yeess:
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyuto pro 04, 2007 11:06 pm

ma kak super ja se nikada nisam kupala sa konjem, ali nisam baš imala niti prilika...
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysri pro 05, 2007 11:57 am

mi smo se prije mogli,citaj smjeli spustiti do šljuncane plaze na korani ali je sada zabranjeno.

nisam nikad plivala sa konjem, rado bi!
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysri pro 05, 2007 8:26 pm

iva_ka je napisao/la:
da se podruzi s Fricom :yeess:


Da da mu pokazemo kako izgleda Gidran :lol!:
[Vrh] Go down
love my aron

love my aron


Broj postova : 122
Location : Rijeka - Kostrena
Registration date : 31.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysri pro 12, 2007 3:20 pm

Ja cu ovo ljeto ici na ljetni kamp u RANCH BARBA TONE pa čemo se tamo kupat s konjima :cheers: JEDVA ČEKAM :rock: :kartonici: :kartonici:
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysri pro 12, 2007 5:09 pm

call_me je napisao/la:


nisam nikad plivala sa konjem, rado bi!

Imas di,cekamo te
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysri pro 12, 2007 8:21 pm

love my aron je napisao/la:
Ja cu ovo ljeto ici na ljetni kamp u RANCH BARBA TONE pa čemo se tamo kupat s konjima :cheers: JEDVA ČEKAM :rock: :kartonici: :kartonici:

i ja idem vjerojatno! možda se vidimo...
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptypet pro 14, 2007 6:17 pm

e znate da se nekad s trkaćim konjima radi u bazenu ili tako kroz vodu da im se ojačaju mišići :study: ... to sam čitala negdje :study: ...
[Vrh] Go down
Suneshine

Suneshine


Broj postova : 36
Registration date : 09.12.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptysub pro 15, 2007 12:18 am

To je bilo u Šaptaču konjima. Za vrijeme Pilgrimove rehabilitacije.
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptypon pro 17, 2007 6:53 pm

imaš pravo :cool: ... a i vidjela sam to u jednom stranom časopisu :study: ...
[Vrh] Go down
Gina




Broj postova : 12
Age : 34
Location : Istra
Registration date : 21.12.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptypet pro 21, 2007 5:45 pm

Oooo... vidim da vas je dosta zainteresirano za ljetni kamp u Manjadvorcima!
Ja tamo jasem.. to znaci da cemo se vidjeti! :D :alo:
Redovito se ljeti kupamo s konjima u moru.. ( to nam je ujedno i prilika da operemo sebe i konje :P )

To je cijeli proces.. Prvo dojasemo do plaze, onda rasedlamo konje, napravimo rostilj (malo moramo i papati), a konji slobodno secu i pasu..
Kad se odmorimo, onda u kupace... pa se namazemo zastitnim faktorom, i konje usput- mi konje ,a oni nas (svojim njeznim kopitima) - ok, to zadnje je sala..
Zakacimo dva povodca na ular i polako u vodu. I katkad za onim prvim krene pola stada u vodu . I neki vole plivati, neki samo gacati, a neki se znaju i leci u vodu! :D I onda pocinje... kakanje!! Plivanje s konjima.... 860318 Malo nahrane ribice.. Super je sve to, i ako padnes... nista! Neki konji koji ne mogu bas najbolje plivati, znaju stajati na zadnjim nogama u dubokoj vodi, ili se propinju.. podsjeca na delfine- onako kao da skacu u dalj u toj vodi. :pihpaf:
A moja Gina sama ode u vodu i pliva. Obozava vodu i plivanje. Razmisljam o tome da ju upisem na plivanje pa da ide na natjecanja.. :da123: Stvarno pliva poput malog glisera.
[Vrh] Go down
horsy

horsy


Broj postova : 271
Age : 31
Location : Istra
Registration date : 01.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptyned pro 23, 2007 3:54 pm

ja san već bila u manjadvorcima!!!

a ko će sve ić?
[Vrh] Go down
babuchi-saba

babuchi-saba


Broj postova : 270
Age : 32
Location : Labin
Registration date : 01.10.2007

Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Emptypet pro 28, 2007 12:38 am

Gina.. ja sam prvi puta s vama zaplivala.. super je bilo.. nikad ne zaboravim taj treking.. Neznas ako sam bila vise prestrasena ili sta.. imala sam mozda 10 sati jahanja onda...

Ali plivanje je bilo zakon!!... :lol!: :D :flower:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plivanje s konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Plivanje s konjima....   Plivanje s konjima.... Empty

[Vrh] Go down
 
Plivanje s konjima....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Knjige o konjima
» pitanja o konjima
» Novi sajt o konjima kasacima - Kasacke Novine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: O konjima-općenito-
Forum(o)Bir: