Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 neodgovornost vlasnika = ???

Go down 
+2
TiGor
Ara
6 posters
Autor/icaPoruka
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysub pro 29, 2007 12:00 pm

evo neznam dali ste se vi našli u takvim situacijama da dođete na neki ranch ili farmu, a ono tamo vlasnik neki takoreć " seljak " koji ne zna šta je konj a ima ga samo zbog zarade... i onda lijepo da konja i pusti čovjeka koji nikada nije jahao da sam sa konjem barata u manježu dok si on popije čašicu... ili mu jedostavno da mirnoga izmučenog konja i pelje ga na teren... sve ok, a kad jednom konj poludi šta onda?? svaki konj, pa i onaj najmirniji ima svoje mušice... a još je gore ako vlasnik zna s konjima pa je opet tako neodgovoran... ili daju da djeca završe školu jahanja od svega 10 sati pa im utuve u glavu da su nebeski jahači i da mogu jahat konja kojeg hoće... to možda nije tako često na hipodromu ili u nekim boljim klubovima... ali na malenim ranchevima sa desetak konja i manje je to česta pojava... imate vi kakva iskustva... ja imam puno primjera, nažalost :scratch: !!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysub pro 29, 2007 5:20 pm

vidjela sam to
imali su neke konje a oni lijepo pustili konje na ispust samotako,nek idu...
a oni tamo pijuckaju kavicu...
p.s.svi konji su bili kost i koza
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysub pro 29, 2007 9:19 pm

Raznih ljudi ima,nekom cak treba zabraniti da drzi bilo kakvu zivotinju
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptyned pro 30, 2007 1:12 pm

stvar je u tome... što je takvih ljudi previše... a najbolje od svega je da kad unište, doslovno unište, jednog konja... onda ga prodaju i kupe novog... i tako iz godine u godinu :( ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptyned pro 30, 2007 4:13 pm

kod nas jedna cura, nebudem ju imenovala, ima svog jednog konja, ujutro mu ili poslje šk mu dođe očistit box i konja samo stavi u ispust i da mu malo sijena, i konj cijeli dan u ispustu, ja konja navečer stavljam nutra.. pa tako i jučer, otvorim box, a box nije ni počišćen..sad nema te cure neznam di je pa njen tata čisti box.. vidim da se jako ljepo brine o konju svoje kćeri
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptypon pro 31, 2007 9:33 pm

grozno... takvi vlasnici.... pa da ta tvoja "frendica" voli konje,,, ma ajde molim te!
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptyuto sij 01, 2008 4:15 pm

Lidyy je napisao/la:
kod nas jedna cura, nebudem ju imenovala, ima svog jednog konja, ujutro mu ili poslje šk mu dođe očistit box i konja samo stavi u ispust i da mu malo sijena, i konj cijeli dan u ispustu, ja konja navečer stavljam nutra.. pa tako i jučer, otvorim box, a box nije ni počišćen..sad nema te cure neznam di je pa njen tata čisti box.. vidim da se jako ljepo brine o konju svoje kćeri
ja bih takvim ljudima zabranila da drze konje
jer to je nemar,a onda kaze konj me ne voli i neda se jahati
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptyuto sij 01, 2008 8:42 pm

općenito i sa čovjek nemože postat prijatelj ako se ne družite, zabavljate skupa i s vremenom stječete povjerenje jedan u drugoga, pa tako ni s jednom životinjom... a konju je posebno potrebno takvo druženje jer je društvena životinja po prirodi... moje je mišljenje i dojam da taj konj uopće ne poštuje tvoju frendicu i da nemaju neki odnos... da ju konj pretjerano NE DOŽIVLJAVA... kakav oni imaju odnos?? mislim dal ju sluša i općenito kakav je prema njoj ??
[Vrh] Go down
xenchy




Broj postova : 56
Registration date : 26.12.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 1:08 am

a dobro, sve to kaj kažete, al ima puno gorih slučajeva, osobno ih doživjela, tako da je to još milina
[Vrh] Go down
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 1:11 pm

ara ovo se odnosi na mene??


a da i se ne odnosi odg budem..:D

ta kobila(10 god) je prije bila u vlasništvu jednog pijanca, maltretiro ju je na nijednom turniru nije bil trezan i tak je išel skakat 120, par puta je skoro zviznul al ga je ona "spasila", znači kobila je fakat dobra, sve sluša al recimo da se ja sad tjedan dana brinem za nju, bila bi bolja i vidjela bi kaj je uživancija, a curu mora slušat inaće bi odma batine dobila, a na kobili se točno vidi da joj fali malo pažnje.. ja kad dojdem po nju u ispust ona doslovno dotrči do mene i počne se maziti, nasloni mi glavu na rame...
[Vrh] Go down
xenchy




Broj postova : 56
Registration date : 26.12.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 4:34 pm

a slatkica... takve ljude treba pozatvarat neodgovornost vlasnika = ??? 443791
[Vrh] Go down
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 4:44 pm

ja mislim da je to zlostavljenje zivotinja jer tako se odnositi prema necemu moras biti glup.
evo nedavno mi je jedna cura rekla da u klubu di je prije jahala trebali su jednu kobilu koja je bila zdrijebna staviti u prikolicu i odvesti je ca.
ona nije htjela u prikolicu pa su nagovorili tu curu da ude u prikolicu i pozove je sa mrkvom i zobi al kobila bi samo protegla vrat i uzela.
onda ju je vlasnik odvuko u box i tamoje nalemo(napominjem kobila je bila u 10 mjesecu zdrijebnosti) i onda je odguro u box.
od tada te cura vise ne jase tamo nego u rovinju kod nas.
[Vrh] Go down
volim konje

volim konje


Broj postova : 172
Registration date : 01.01.2008

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 6:57 pm

xenchy je napisao/la:
a slatkica... takve ljude treba pozatvarat neodgovornost vlasnika = ??? 443791

Slažem se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 9:02 pm

da a ko ce ih zatvorit?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Suneshine

Suneshine


Broj postova : 36
Registration date : 09.12.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 9:06 pm

Inspekcija. Koja obično ne trza ni pol posto ali...
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 9:09 pm

e, zato ti govorim... jedino da se javimo prijateljima zivotinja.. i tim udrugama... makar ni oni ne poduzimaju previse...
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Suneshine

Suneshine


Broj postova : 36
Registration date : 09.12.2007

neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptysri sij 02, 2008 9:11 pm

Oni rade gluposti i pretjeruju i zato ih nitko ne shvaća ozbiljno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Emptyčet sij 03, 2008 8:03 pm

evo jedan video o nemaru vlasnika
pogledajte na youtube(tu vam je link)
https://www.youtube.com/watch?v=IXR_SW_soII
[Vrh] Go down
Sponsored content





neodgovornost vlasnika = ??? Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost vlasnika = ???   neodgovornost vlasnika = ??? Empty

[Vrh] Go down
 
neodgovornost vlasnika = ???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: