Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Frederika

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Haflinger

Haflinger


Broj postova : 143
Age : 31
Registration date : 05.01.2008

Frederika Empty
PostajNaslov: Frederika   Frederika Emptyuto sij 08, 2008 5:55 pm

Hej! Ja sam Frederika, mala križanka stara samo osam mjeseci. Oporavljam se od teškog otvorenog prijeloma potkoljenice - bilo je grozno i bono, no hrabro sam podnjela sve operacije i silne injekcije. Sada svakodnevno uveseljavam i ohrabrujem svoje ranjene pseće prijatelje u bolnici, ali u kavezu mi je tjesno i hladno, voljela bih iči kući... No, svoje kuće još nemam, i moram se još malo oporavljati ovdje. Najviše bih voljela dočekati Božić među svojim novim ljudima!
Ja sam još malena pa se strašno volim igrati i maziti, brzo vrtim repićem čim mi se netko približi, i nikad mi ne pada na pamet zarežati. Jednostavno obožavam ljude i jedva čekam da me netko od vas zavoli i odvede kući!

Frederika Frederikaor1
[Vrh] Go down
http://haflinger92.blog.hr
atta

atta


Broj postova : 16
Age : 33
Location : Velika Gorica
Registration date : 12.12.2007

Frederika Empty
PostajNaslov: Re: Frederika   Frederika Emptyčet sij 10, 2008 7:50 pm

Ajde molim vas, ako netko moze uzet Frederiku na privremeno cuvanje dok se ne udomi!!! Stvarno je vec postalo jako, jako hitno.
O cem se radi? Stvar je u tome da se ona vec 6 mjeseci oporavlja od gadnog prijeloma straznje noge. Rana je bila komplicirana i oporavak dug i bolan. Prosla je puno operacija, i jos par operacija ju ceka. Sve je uspjelo lijepo zarast, ali nema cirkulacije tako da joj je noga jako naotecena. Nogu bi trebalo masirat 2 puta dnevno, sto mi volonteri bas i ne uspjevamo, jer uz nju, imamo jos dvadesetak pasa na brizi.
Naravno da bi oporavak bio puno brzi da je ona kod nekog doma, a ne u malom i hladnom kavezu gdje ne dobiva svu paznju oju joj je potrebna.
Evo i slika di se bolje vidi o cem se radi.

Ovo je Frederika kad je tek dosla.
Frederika Frederikica2

I evo je slikano prije par mjeseci, vidite kak je nogica naotecena
Frederika Frederikica
[Vrh] Go down
Black_Devil

Black_Devil


Broj postova : 110
Registration date : 02.10.2007

Frederika Empty
PostajNaslov: Re: Frederika   Frederika Emptyčet sij 10, 2008 8:40 pm

bash je bilo gadno... Frederika 142720 Frederika 142720 Frederika 142720

slatka je! Frederika 384452 Frederika 527445 Frederika 527445 Frederika 527445 Frederika 527445 Frederika 974956

ja joj šaljem jednu veeeelikuuu pusu Frederika 646220 Frederika 974956 Frederika 974956 Frederika 974956
[Vrh] Go down
Bobi333

Bobi333


Broj postova : 46
Age : 30
Location : Metković
Registration date : 05.01.2008

Frederika Empty
PostajNaslov: Re: Frederika   Frederika Emptyčet sij 10, 2008 10:55 pm

Jadna mala... Frederika 82459 I baš je preslatka!!! Frederika 974956
I ja i moji ljubimci joj šaljemo puse za brzi oporavak! Frederika 974956
[Vrh] Go down
http://jakic.blog.hr
Sponsored content





Frederika Empty
PostajNaslov: Re: Frederika   Frederika Empty

[Vrh] Go down
 
Frederika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi o ostalim kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: