Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 osijećaj pri preskakanju prepona

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lotus




Broj postova : 71
Registration date : 26.10.2007

osijećaj pri preskakanju  prepona Empty
PostajNaslov: osijećaj pri preskakanju prepona   osijećaj pri preskakanju  prepona Emptyuto sij 08, 2008 8:00 pm

za preskakanje prepona treba imati puno osijećaja te pratiti konja pri skoku kako on spušta glavu tako i mi dizgin kako se on spušta na tlo prednjim nogama mi se polako uklapamo u sedlo .

najbitnije je imati dobar tempo i puno osijećaja napišite i vi nešto o osjećaju osijećaj pri preskakanju  prepona 223130
[Vrh] Go down
...Mia...

...Mia...


Broj postova : 32
Age : 29
Registration date : 07.01.2008

osijećaj pri preskakanju  prepona Empty
PostajNaslov: Re: osijećaj pri preskakanju prepona   osijećaj pri preskakanju  prepona Emptyčet sij 10, 2008 4:02 pm

Ima netko nekakav osjecaj...ajmo ljudi pisite:think: osijećaj pri preskakanju  prepona 1525 osijećaj pri preskakanju  prepona 929449 osijećaj pri preskakanju  prepona 317990
[Vrh] Go down
volim konje

volim konje


Broj postova : 172
Registration date : 01.01.2008

osijećaj pri preskakanju  prepona Empty
PostajNaslov: Re: osijećaj pri preskakanju prepona   osijećaj pri preskakanju  prepona Emptyčet sij 10, 2008 4:11 pm

Ja s miškom preskačem prepone u manježu.
Dobar je osječaj!
Ali konju naš nije zbog zglobova.
[Vrh] Go down
...Mia...

...Mia...


Broj postova : 32
Age : 29
Registration date : 07.01.2008

osijećaj pri preskakanju  prepona Empty
PostajNaslov: Re: osijećaj pri preskakanju prepona   osijećaj pri preskakanju  prepona Emptyčet sij 10, 2008 6:24 pm

volim konje je napisao/la:
Ja s miškom preskačem prepone u manježu.
Dobar je osječaj!
Ali konju naš nije zbog zglobova.
osijećaj pri preskakanju  prepona 599277 osijećaj pri preskakanju  prepona 132289 osijećaj pri preskakanju  prepona 599277
[Vrh] Go down
Sponsored content





osijećaj pri preskakanju  prepona Empty
PostajNaslov: Re: osijećaj pri preskakanju prepona   osijećaj pri preskakanju  prepona Empty

[Vrh] Go down
 
osijećaj pri preskakanju prepona
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Poceci prepona su u kavaletama(motkama)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konji u sportu :: Preponsko jahanje-
Forum(o)Bir: