Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 strah ili navala adrenalina pri brzini...

Go down 
+3
Dichy
Ara
yoyo
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptysub stu 24, 2007 5:02 pm

wao!!! bravo
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptysub stu 24, 2007 9:45 pm

Da samo kaj sam ja jašila mladu kobilu u full snazi,a ne kobilu od 19 godina,koja je jedva izdisala trku ;)
[Vrh] Go down
Tar Pit

Tar Pit


Broj postova : 26
Registration date : 09.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptyned stu 25, 2007 12:02 am

nisam uopće htjela ulazit kome je bilo gore i teže... nek samo reć da se divim... a vjerujem da je janja imala i puno gorih trenutaka od ovog, naprotiv ovo joj je ništa...
a btw... ovdje ni ona nije dugo jašila... nije bilo jahača ni konja za tu trku pa je uskočila...pa joj je sigurno bilo teže nek da je iz kontinuiranog treninga došla odjašit trku.
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptyuto stu 27, 2007 11:50 pm

molim yoyo da prestaneš vrijeđat moju Katju... bilo je šta je bilo... trčala je i iskreno sprašila one konje tako da prestani više o tome... sad uživa i do smrti je sretna na ispaši... ona živi za galop i to je bio oproštaj od njenog jahanja... bez uvrede ali plizzz nemoj više o tome :(
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptysri stu 28, 2007 1:02 am

Slušaj,ja ne vrijeđam konja nego njenog jadnog vlasnika koji ju je pustio da trči trku sa 19 godina ! Ja tebe molim da me ne upozoravaš više jer netko ko nema veze sa sportom i takvim konjima u tom sportu nema mi pravo osporavati ovo o čemu govorim.Napominjem ne vrijeđam konja,niti jahaća,nego isključivo vlasnika ili sudce koji su dozvolili takvu sramotu za taj sport i ne samo za njih nego i za uzgajivaće iste pasmine.
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptysri stu 28, 2007 5:27 pm

istina je da ja nisam u tvom sportu i naravno da je tvoje znanje veće od mojeg i općenito ali neke stvari znam a to je da Katja ima odličnog vlasnika koju ju je kao malu bebu spasio od nehumanih postupaka, cijeloga života je samo na paši, samo se povremeno jahala i ko mlada je jedino trčala trke... a uostalom čak i ja znam da ta trka ne bi bila održana da nije bilo Katje i još nekih pojedinih konja... i ona je ako nisi skužila trčala svim srcem i rasturala a nije jedva " izdisala " trku... ne odobravam to što je trčala... ali da joj nije dobro u rukama ovog vlasnika o tome nemoj pričat jer ni neznaš u kojim je ona uvjetima... ona se našla u toj utrci onako usput da popuni mjesto... i vlasniku definitvno nije bilo do nikakve pobjede niti je o tome razmišljao... a ona je sama bez tjeranja i maltetiranja tračala i DOBILA... i mislim da oko toga ne treba dizati toliku buku... jer je njen vlasnik čovjek koji se 40 godina bavi konjima i oni su nejgvo život a Katja je u tu trku dospjela slučajno samo da popuni mjesto... a nitko nije očekivao pobjedu ili išta slično... vlasnik je samo ustupio kao pomoć organizatorima... a mislim da nije apsolutno nimalo ok vrijeđati nekoga koji je konjima posvetio svoj život i pljuvati po onih 40 godina rada... neću više o tome jer se ne želim svađati... ovo nije ni mjesto ni vrijeme za to i inače nisam takva osoba koja će se kačiti s nekim... ali vrijeđaš meni najdražeg konja i meni predrage ljude tako da preko ovog nemogu samo tako preć...
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Emptysri stu 28, 2007 10:15 pm

Varaš se opet,ja tog čovijeka znam duuugoooo godina,tako da znam o čemu govorim,i nije istina da je doveo kobilu samo da popuni trku,nego da popuni svoj đep...No imaš pravo samo u jednoj stvari,a to je da smo off,a pošto sam ja moderator,nisam dobar primjer stoga završavamo ovu priću !
[Vrh] Go down
Sponsored content





strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: strah ili navala adrenalina pri brzini...   strah ili navala adrenalina pri brzini... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
strah ili navala adrenalina pri brzini...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» strah od pada na terenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konji u sportu :: Kasači i galoperi-
Forum(o)Bir: