Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Trening galopera

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kana Kadina




Broj postova : 8
Registration date : 28.10.2007

Trening galopera Empty
PostajNaslov: Trening galopera   Trening galopera Emptyuto stu 06, 2007 10:43 pm

Posto nemam pojma o galopskom sportu a htjela bih naucit zanima me kako uopce izgleda trening, sto se sve radi, sto je bitno, koliko se prije utrke pocinje pripremati?
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Trening galopera Empty
PostajNaslov: Re: Trening galopera   Trening galopera Emptysri stu 07, 2007 1:17 am

Počinje se sa ovim zimskim radom,koji sam opisala dolje u topicu,a nastavak slijedi ! ;)
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Trening galopera Empty
PostajNaslov: Re: Trening galopera   Trening galopera Emptysri pro 12, 2007 9:18 pm

hm...dosta opširno pitanje...Važno ja da se svakom konju mora pristupiti individualno,znaći svaki konj zahtijeva drugačiji trening.Također trebamo znati za kakvu utrku spremamo konja-jel ga spremamo za kratke ili duge trke,isto tako različito se spemaju konji koji su stari 2 godine,oni koji tek trebaju početi trčati ili je to stariji konj,koji je već trčao trke.Jako teško je nekome objasniti kako se trenira galoper i isto tako je teško naći literaturu u kojoj to piše iz ovih razloga koje sam nabrojala..
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

Trening galopera Empty
PostajNaslov: Re: Trening galopera   Trening galopera Emptysri pro 12, 2007 9:20 pm

Mogu reći jedino da je bitno da znamo sve o konju koji dolazi u trening,pa ako ima kakvih nedostataka to na vrijeme ukloniti...Npr: Konj teško ulazi u start mašinu,ne želi iskočiti,živčan je i ostale stvari koje su itekako bitne kod spremanja konj za trku !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trening galopera Empty
PostajNaslov: Re: Trening galopera   Trening galopera Empty

[Vrh] Go down
 
Trening galopera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konji u sportu :: Kasači i galoperi-
Forum(o)Bir: