Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 licence za western jahanje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptysri stu 28, 2007 9:33 pm

evo ga pa pišite love my aron sada se raspiši! :D
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 6:25 pm

Ima li kod nas uopce ljudi tj.,trenera koji su licencirani za western,ako ima zanima me gdje licence za western jahanje 507798
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 7:33 pm

Ja jedino koga znam sa licencom, doduše talijanskom pa ne znam kako to prolazi kod nas :hmhm: , je Alessandro Adami, trenutno mislim da radi školu u Puli, napisala sam broj u onom topicu o licencama, da ne prepisujem ponovo
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 9:09 pm

Čemu uopće licence kad ne postoje natjecenja u tom sportu kod nas ???
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 9:47 pm

Ne mora se raditi samo o natjecanjima, mada bi ja rađe rekla da ih nema još. Ako netko želi "naučiti" tj proći nekakav tečaj,recimo western jahanja, logično da želi ići kod nekog s "papirom" nego kod nekog samozvanogtreneručitelja čega je kod nas na pretek.
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 10:23 pm

razumijem za tečaj,ali tu pričate o licencama,znaći da vi imate namjeru dobiti licencu ?? ili samo pričate o pojedincima koji ju već imaju ???
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptyčet stu 29, 2007 11:08 pm

Anne je napisao/la:
Ima li kod nas uopce ljudi tj.,trenera koji su licencirani za western,ako ima zanima me gdje licence za western jahanje 507798
ja shvatila da Anne pita tko je ima da bi se učilo western jahanje, možda sam u krivu ali meni se učinila to tema licence za western jahanje 801314 ! Ja sam krenula "školu",nastavljam iduće god, kad već plaćam za nešto- zašto da ne dobijem papirić...iako se ne bi takmičila, ni da ih ima kod nas ni da imam talenta licence za western jahanje 599277 !
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptypet stu 30, 2007 12:03 am

Zanima me jer imam klub,a western jahanje me zanima i neka potencijalna zelja mi je da i tu ponudu uvrstimo u buducnosti
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptypet stu 30, 2007 11:00 am

palma je napisao/la:
Anne je napisao/la:
Ima li kod nas uopce ljudi tj.,trenera koji su licencirani za western,ako ima zanima me gdje licence za western jahanje 507798
ja shvatila da Anne pita tko je ima da bi se učilo western jahanje, možda sam u krivu ali meni se učinila to tema licence za western jahanje 801314 ! Ja sam krenula "školu",nastavljam iduće god, kad već plaćam za nešto- zašto da ne dobijem papirić...iako se ne bi takmičila, ni da ih ima kod nas ni da imam talenta licence za western jahanje 599277 !

Aha,znaći ti bi htijela biti sa tim papirićem instruktor western jahanja ???
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptypet stu 30, 2007 11:15 am

Ako je to moguce,da 8)
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptypet stu 30, 2007 2:41 pm

:scratch: :scratch: onda love my aron ??
[Vrh] Go down
yoyo

yoyo


Broj postova : 288
Age : 42
Registration date : 03.10.2007

licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Emptypet stu 30, 2007 10:35 pm

Ajde kamo sreće !!! :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





licence za western jahanje Empty
PostajNaslov: Re: licence za western jahanje   licence za western jahanje Empty

[Vrh] Go down
 
licence za western jahanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jahanje bez sedla
» jahanje po/na cesti
» Preponsko jahanje
» Dresura, Dresurno jahanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: Turniri, natjecanja, utrke...-
Forum(o)Bir: