Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kako konji spavaju?

Go down 
+3
kiara
Lotus
Dichy
7 posters
Autor/icaPoruka
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptypon pro 17, 2007 8:26 pm

kako konji spavaju??
neki govore da leze neki da stoje?
šta vi mislite?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Lotus




Broj postova : 71
Registration date : 26.10.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptypon pro 17, 2007 8:50 pm

ovako konji inače spavaju na nogama sa podignutom zadnjom desnom nogom .a konji koji se osiječaju slobodno i sigurno u staji oni leže i isto tako mali ždrijebad.

MOJ JE KONJ TJ.MOJ BIVŠI KONJ JE KOD ZOLTANA UVIJEK DUBOKO DISAO I SPAVAO NA TLU HA HA HA . ČULO GA SE NA SVE STRANE. :sunny:
[Vrh] Go down
kiara

kiara


Broj postova : 37
Age : 37
Registration date : 26.11.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptypon pro 17, 2007 9:27 pm

Konji spavaju i dok stoje i dok leže, nema pravila.
I nemora nužno biti zadnja desna noga opuštena kako konji spavaju? 599277 ...može biti i lijeva kako konji spavaju? 599277

Moje cure svako jutro leže kad dođm u štalu, a znaju i popodne ležati.

Neki konji čak i hrču i njište u snu...
imala sam to priliku vidjeti u Gudovcu,...živa komedija!
[Vrh] Go down
call_me

call_me


Broj postova : 120
Age : 40
Registration date : 30.10.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptyuto pro 18, 2007 11:22 am

Lotus je napisao/la:
ovako konji inače spavaju na nogama sa podignutom zadnjom desnom nogom .a konji koji se osiječaju slobodno i sigurno u staji oni leže i isto tako mali ždrijebad.

nogu podizu da bi se odmorili.
neznam to strucno objasniti ali mogu zakaciti tetivu mislim, na kuku na neku kukicu i onda im noga tako "visi"!

a ovo sto se tice spavanja u stali da se osjecaju sigurno to je istina,pogotvo kad su u boxu.

svi nasi konji bar jedan dio noci preleze, a najbolje mi je ljetiujutro ih viditi kako cijelo krdo lezi na suncu i uziva :sunny: :sunny: :sunny:
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptysri pro 19, 2007 2:37 pm

ja mislim da konji najcesce spavaju na nogama.... koliko sam cula... a ja dichy nikada nisam vidjela kako spavam, nego samo kako odmara..
a jedanput sam je vidjela kako lezi i to kad je bila bolesna.... :scratch:
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Black_Devil

Black_Devil


Broj postova : 110
Registration date : 02.10.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptysri pro 19, 2007 5:14 pm

ja vidim neke konje kad dođem u štalu da spavaju ležeći kako konji spavaju? 223130 kako konji spavaju? 223130 :yeess:
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 126
Age : 47
Location : istra
Registration date : 28.10.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptysri pro 19, 2007 9:50 pm

Konji će ako se osjećaju sigurno i ugodno leći, ali samo manji dio onog vremena što spavaju. Isto tako češće će leći ždrebad i mladi, i nikad (u prirodi) neće leći čitavo krdo, netko je uvijek "na straži".
Moji npr. često legnu. Najmlađa, Palma(8) najčešće i to na boku( iako ima 8 u svom "krdu" je najmlađa pa joj se tolerira kao da je ždrijebe :) )! Sada zimi rado legnu na sunce rano ujutro. Ljeti sam Kubana znala naći kako leži na boku u podne kako leži na zvizdanu kako konji spavaju? 832860 ! Prvi put sam mislila da siroče krepiva, ipak ima 30 godinica, i jedva sam ga digla na noge- nije bio zadovoljan kako konji spavaju? 124914 , i tako je skoro svaki dan po 20-ak minuta grijao stare kosti kako konji spavaju? 599277 !
Kad su na "sigurnom terenu" izvrnu se i sva 3, znaju da stražarimo ili mi ili njihova kozica.
Diči, možda je ti ne vidiš kad leži, a možda i rijetko legne jer je sama pa mora sama sebi držati stražu ;) !
[Vrh] Go down
horsy

horsy


Broj postova : 271
Age : 31
Location : Istra
Registration date : 01.10.2007

kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptyned pro 23, 2007 3:56 pm

kako koji konj. :yeess:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Emptyned pro 23, 2007 10:05 pm

ovisi
neki leze
neki stoje
ovisi kao se osjecaju
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako konji spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: kako konji spavaju?   kako konji spavaju? Empty

[Vrh] Go down
 
kako konji spavaju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako staviti slike
» Policija i konji
» Kako pripremiti konja za endurance?
» Konji na snijegu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: O konjima-općenito-
Forum(o)Bir: