Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Policija i konji

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

Policija i konji Empty
PostajNaslov: Policija i konji   Policija i konji Emptypet pro 21, 2007 3:48 pm

vidim da vas dosta zanima ta tema..pa sada se TIGORE možeš raspisat koliko god želiš....

p.s.tigore, kako vasi konji prihvaćaju promet i sve to?
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

Policija i konji Empty
PostajNaslov: Re: Policija i konji   Policija i konji Emptypet pro 21, 2007 11:27 pm

Tema za nas i za vas.......

Evo upravo nam je danas stigao troclani tim iz Srbije da zajedno radimo jedno mjesec dana.Ocekuje nas paklena obuka do 28 Januara.Malo cemo da radimo na tim policijskim dresurnim radnjama posto smo osnovnu obuku u jahanju vec zavrsili.

U sustini konju su nam potpuno ok,mirni stabilni.Imamo i mladih konja tek najahanih,sa njima necemo izlaziti na ulicu dok ne budemo potpuno sigurni u njih.Doduse mi smo vec izlazili na ulicu sa 6 konja i to je bilo ok.

Kupili smo dobu opremu i sve je na nama.Pocetnici smo i ocekuje nas dosta,dosta rada,a nazalost nemamo prava na gresku.Svi drugi mogu da pogrijese a mi ne.

Pravi bum,ocekujemo u Martu kada dobijamo nove uniforme i naravno u ljetnjoj sezoni sepurenje po plazama :lol!: i tako to

Ljudi na prilaze,pitaju za konje,kad i na koji nacin mogu da jashu,zele da se fotografisu sa nama.Planiramo da u ovoj novoj godini posjetimo sve osnovne skole u Podgorici i tako.....dosta tih stvari da uradimo i na afirmaciji policije i konjickog sporta uopete...........evo za sad toliko
[Vrh] Go down
Anne

Anne


Broj postova : 151
Age : 36
Location : Karlovac/Barilovic
Registration date : 04.10.2007

Policija i konji Empty
PostajNaslov: Re: Policija i konji   Policija i konji Emptysub pro 22, 2007 11:55 am

Bas uzivate,ludilo
[Vrh] Go down
http://www.kk-barilo.hr/cjenik.html
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

Policija i konji Empty
PostajNaslov: Re: Policija i konji   Policija i konji Emptysub pro 22, 2007 9:02 pm

Stvarno,vidio sam da pojma nemamo.Ne znamo osnovne stvari......danas mi je doslo da izvrsimo kolektivni harakiri :bounce: ali sjutra ce valjda biti bolje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Policija i konji Empty
PostajNaslov: Re: Policija i konji   Policija i konji Empty

[Vrh] Go down
 
Policija i konji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Casopis KONJI
» Konji na snijegu
» Horses & water
» Konji koji nam se svidaju
» kako konji spavaju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: O konjima-općenito-
Forum(o)Bir: