Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

Konji
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 biti odvojen od konja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptysub stu 17, 2007 10:21 pm

Ajme ljudi više se ne nalazim ni u jednom od ovih " jahaćih " topica jer svoje mezimce nisam vidjela mjesec i pol i užasno mi je teško već sad a kamoli kad se sjetim da ću skoro cijelu zimu bit bez njih... odmah mi suze navru na oči... jeste vi ikada bili duže vremnsko razdoblje odvojeni od konja i kako ste to podnijeli ??
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyned stu 18, 2007 12:10 am

Pa nijesam se druzio sa konjima u dosadsnjih 29 godina. :king: Sad se druzim sa njima i to ce trajati i trajati
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyned stu 18, 2007 8:44 pm

da, bila sam odvojena od Dichy 5 dana.. i kada sam je vidjela onda sam ju zagrlila ko da ju niasam vidjela ne pet nego 100 dana
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Gost
Gost




biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyned stu 18, 2007 9:39 pm

nikad vise od tjedan dana..al to su rijetkosti..
zasto cjelu zimu bez konja????
pa ako nemozes jahat bar odi u posjet konjima!!

to mi tvoje ne zvuci kao "ljubav prema konjima! biti odvojen od konja 124914
[Vrh] Go down
Dichy
Admin
Dichy


Broj postova : 1001
Age : 30
Location : Istra
Registration date : 30.09.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyned stu 18, 2007 9:48 pm

pa ako ne može..
[Vrh] Go down
https://konjek.forumcroatian.com
Backy

Backy


Broj postova : 279
Age : 29
Location : In heaven... :)
Registration date : 24.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyned stu 18, 2007 10:04 pm

Ja nisam jahala već 2 tjedna.... biti odvojen od konja 954678 ...a neću moć ni sad ovaj, jer imam školu popodne... biti odvojen od konja 124914
[Vrh] Go down
http://ponies.blog.hr
love my aron

love my aron


Broj postova : 122
Location : Rijeka - Kostrena
Registration date : 31.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyuto stu 20, 2007 4:28 pm

Ja sam bio od arona odvojen 10 dana i jedva sam izdržao.zašto ne cijelu zimu????????? biti odvojen od konja 443791
[Vrh] Go down
TiGor

TiGor


Broj postova : 226
Age : 46
Location : Montenegro
Registration date : 27.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptysri stu 21, 2007 10:21 am

Backy je napisao/la:
Ja nisam jahala već 2 tjedna.... biti odvojen od konja 954678 ...a neću moć ni sad ovaj, jer imam školu popodne... biti odvojen od konja 124914

Sta je to skola biti odvojen od konja 599277 ?
[Vrh] Go down
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptypon stu 26, 2007 5:22 pm

sweet :) je napisao/la:
nikad vise od tjedan dana..al to su rijetkosti..
zasto cjelu zimu bez konja????
pa ako nemozes jahat bar odi u posjet konjima!!

to mi tvoje ne zvuci kao "ljubav prema konjima! biti odvojen od konja 124914

oprosti šta ću ti ovo reć... al nisi fer i ovo me nije moglo više pogodit... ako ja ne volim konje onda ne znam tko ih voli... ja bi život dala za njih bez imalo premišljanja... bila sam ovaj vikend u posjetu mojim konjicama... nisam ih nikad igrlila više... i moja Ara je bila vesela što me vidi... a ja ono PREhappy... a stavi se u moju poziciju... ti si vjerojatno u Zagrebu gdje ti je hipodrom pred nosom i imaš i halu i sve... a ja moram dosta dugo putovat do konja još je cesta puna snijega jer tamo pada snijeg,, a preko zime stalno kiša... nisi fer uopće... reć nekome da ne voli konje... nemam komentara biti odvojen od konja 507798
[Vrh] Go down
Backy

Backy


Broj postova : 279
Age : 29
Location : In heaven... :)
Registration date : 24.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptypon stu 26, 2007 9:00 pm

TiGor je napisao/la:
Backy je napisao/la:
Ja nisam jahala već 2 tjedna.... biti odvojen od konja 954678 ...a neću moć ni sad ovaj, jer imam školu popodne... biti odvojen od konja 124914

Sta je to skola biti odvojen od konja 599277 ?

To ti je jedna ustanova kojom vlada Lord Voldemort...a njegovi sljedbenici su tu da muče jadnu nevinu dječicu... biti odvojen od konja 124914 biti odvojen od konja 599277 ...
[Vrh] Go down
http://ponies.blog.hr
Ara

Ara


Broj postova : 166
Age : 30
Location : Rijeka u srcu : )
Registration date : 15.10.2007

biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Emptyuto stu 27, 2007 4:12 pm

biti odvojen od konja 599277 biti odvojen od konja 599277 biti odvojen od konja 599277
[Vrh] Go down
Sponsored content





biti odvojen od konja Empty
PostajNaslov: Re: biti odvojen od konja   biti odvojen od konja Empty

[Vrh] Go down
 
biti odvojen od konja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakav mora biti konj za dresuru?
» prodajem konja
» kupnja konja
» Izlozba konja
» Nametnici konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Sve o konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: